utorok 26. mája 2015

Nehorľavé a antistatické odevy


antistaticke odevy
Nech už nadávame na súčasnú dobu akokoľvek, mali by sme si uvedomiť, že ide o jednu z najlepších etáp ľudstva. Väčšina populácie netrpí nedostatkom, máme slobodu prejavu, tlače, kvalitnejšie pracovné podmienky a podobne. A práve pri pracovnom prostredí sa troška pozastavíme. Nie tak dávno museli robotníci pracovať v katastrofálnych podmienkach a nik sa nezaujímal o tak zásadnú vec, ako je bezpečnosť pri práci. V súčasnosti máme, našťastie, k dispozícií viaceré špecifické pracovné odevy a zamestnávatelia sa stávajú zodpovednými osobami, ktorých zaujíma zdravie zamestnancov. Ak sa to týka aj Vás, radi by sme predstavili našu spoločnosť LYMAREX, ktorá vznikla v roku 2013 a prostredníctvom svojho e-shopu ponúka ochranné pomôcky, ale najmä nehorľavé a antistatické odevy značky PORTWEST. Ide o mimoriadne kvalitný a certifikovaný sortiment, ktorý je v súlade s požiadavkami noriem a BOZP.

Vybavenie do extrémnych podmienok

Medzi kľúčové špeciality PORTWEST patrí konštrukcia a výroba ohňovzdorných odevov, hliníkové protipožiarne obleky pre prácu v extrémne ťažkých podmienkach, štrukturálne požiarne obleky a špecializované obleky určené na boj s požiarom, no tiež antistatické odevy pre zváračov. Materiál na výrobu takýchto oblekov je neustále testovaný, aktualizovaný a zlepšovaný, aby sa zabezpečil čo možno najlepší výsledok plniaci svoj účel. Ide o špičkového výrobcu a distribútora pracovných odevov, bezpečnostnej obuvi a ochranných pomôcok rozmanitého druhu. Spoločnosť má kvalitne rozvinutú celosvetovú distribučnú sieť s hlavnými centrami vo Veľkej Británii, Poľsku, Nemecku, Dubaji, Číne, Bangladéši a USA. Sortiment je tu naozaj široký, a to od ochranných rukavíc cez prilby až po oblečenie do dažďa.

Materiál vhodný na výrobu ochranných odevov

nehorlave odevyBezpečné odevy pre zváračov (Safe) sú vyrobené zo 100% bavlny, ktorá prešla povrchovou úpravou, aby sa stala odolnou voči rozstrekom roztaveného kovu. SealTex Classic je imúnny, rozťahovateľný materiál, ktorý je odolný proti roztrhaniu, plesniam, oleju, tuku či nafte (akákoľvek mastnota sa dá z neho ľahko utrieť). Odevy z tohto materiálu sú  ušité tak, aby zaisťovali maximálnu ochranu voči vode. Kvapky zostávajú na povrchu a neprenikajú cez odev dnu. Sealtex odevy obľubujú robotníci na celom svete, pretože im uľahčujú prácu vonku a dokážu si vďaka ním ľahšie poradiť s nehostinným počasím. Nehorľavé odevy Bizweld boli špeciálne navrhnuté tak, aby zaručili pohodlie, výkon a bezpečnosť za všetkých okolností. Modaflame bol vyvinutý tak, aby vedel poskytnúť antistatickú ochranu, no eliminovať tiež nebezpečenstvo pri zváraní, práci s ohňom, elektrickým prúdom a podobne. Skladá sa zo 60% vlákien modakrylátu, 39% bavlny a 1% uhlíkových vlákien. Podobné účinky má aj Araflame. Ignis Outershell tkanina je vyrobená z 95% meta-aramidu a 5% para-aramidu. Povrch odráža vysoké teploty ako zrkadlo, čo umožňuje aj prácu v tesnej blízkosti plameňa. BizFlame je patentovaná bavlna, antistatická a nehorľavá textília, ktorá je na celom svete k dispozícií, aby z nej mohli byť skonštruované odevy zaručujúce pohodlný výkon a ochranu. Tento high-tech materiál využívajú tisícky pracovníkov v stovkách firiem, a to najmä pri práci s ropou a zemným plynom, v ťažobnom priemysle a súvisiacich podnikoch.

Expresná objednávka

Naša spoločnosť LYMAREX je tu pre všetkých majiteľov, stavbyvedúcich a riaditeľov firiem, asistentov, ale i bežných klientov, ktorým nie je bezpečnosť pri práci ľahostajná. Naše značkové pracovné odevy si môžete zakúpiť z pohodlia domova, pretože objednávkový proces je absolútne jednoduchý. Vieme zabezpečiť expresné dodanie tovaru. Náš tím je flexibilný, profesionálny a dynamický, preto sa nemusíte obávať amatérskeho prístupu. Svojim klientom garantujeme 100% služby a kvalitu produktov.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára